برداشت از سی دی طلب ( لژیون سوم )
سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 ساعت 03:56 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر آمنه | ( نظرات )

مقدمه ای از سی دی طلب:
برای هرکاری ابتدا بایدازنیروی الهی یاری طلبیم . باور و اعتقاد به یاری نیروی الهی،امید رادر دلمان زنده می کند.طلب به معنای خواستن ودرخواست کردن می باشد اما در مفهوم طلب، حرکت هم نهفته است.بنابراین طلب و کمک خواستن از خداوند یک طرف وحرکت و تلاش آدمی مساله ای دیگر است به گونه ای که هر دو لازم وملزوم یکدیگرند.
رسیدن به هرهدفی،نیازبه صرف زمان،انرژی وپشت سرگذاشتن مشکلات وسختی هایی می باشد . انسان هرچه دراین مشکلات دست وپابزند بیشترفرومی رود و گاهی درمسیر زندگی،هیچ کاری نکردن بهتر از انجام هرکار وعملی برای حل مشکلات است ،بنابراین اگر بدانیم وآگاهی بیابیم که خواسته خود را فقط ازخداوند طلب کنیم وامید داشته باشیم ،به موقع حرکت کنیم و پارامتر زمان را درنظر بگیریم،مشکلات وسختی ها رابپذیریم وحل کنیم ومصمم باشیم ،آنگاه به آنچه طلب کرده ایم خواهیم رسید‌ و این مقدمه ای بود بر مبحث"طلب" و حال برداشت زیبای دو همسفر:

برداشت همسفرسمیرا :
همه ما در امورات زندگی خود طالب خواسته ای هستیم که برای رسیدن به آن خواسته،باید حرکت کنیم که درمسیر دچار مشکلات وفرازونشیبهای بسیارمی شویم که برای اعمال شدن خواسته هایمان باید قدمهای محکم واستواری برداریم،وبرای محقق شدن باید مصمم وپرتلاش باشیم که دراین مسیر تفاوت بسیاری بین خواستن و تسلیم شدن واجبار و جود دارد. چرا که انرژی گذاشتن برای کسانی که به اجبار وارد این برنامه شده اند،کار بیهوده ای است.و آنها شایستگی این را ندارند،واینگونه افراد باید ازهم تفکیک شوند.چرا که خداوند هم بهشتیان ودوزخیان را از هم جداکرده است .
همانند میوه خرابی که کنار میوه سالم باعث خرابی همه میوه هامی شود .انسانهای نا سالم برای اینکه باعث آسیب انسانهای سالم نشوند،ازهم جدا می شوند مانند افراد کنگره ،کسی به اجبار وارد کنگره نمی شود،کسی که بعداز دوسال مصرف کننده باشد درکنگره جدامیشود.برای آموختن نیاز به زمان و مکان و سن و سال نیست،چراکه آموختن باعث می شود تفکر و اندیشه ات قوی شود،مثل افراد  کنگره که با گوش کردن به سی دی ها،آموخته هایشان زیاد می شود .شفا را خدا می دهد درمان را بنده ی خدا،تمثیلی که می گوید شفا را یک نفر می دهد و  درمان را نفری دیگر.بعضی درمان ها زمان برهستند،مثل درمان  اعتیاد که دودسته است شفای سریع:ترک اعتیاد،شفای طولانی:درمان اعتیاد،که با گذاشتن وقت و زمان به دست می آید و قطعا  درمان بهتراز ترک اعتیاد است.

برداشت همسفرسارا:
نیروی الهی برای ما یک امیداست و انسان نا امید قدرت تفکرش راازدست می دهد.وقتی ما یک هدفی درزندگی داریم،درراه رسیدن به آن هدف یک سری ازمشکلات به وجود می آید، یا با آن برخورد می کنیم که اگر فرد واقعا بخواهد وطلب کند ومحکم باشد وناامیدی راازخودش دور کند،آرام آرام مشکلات حل می شود،ودر حل مشکل باید بدانیم فقط یک راه حل وجود ندارد،باید بگردیم و بهترین راه حل را پیدا کنیم تابه هدف خود برسیم.
درمورد مسئله درمان ،گفته شده کسی که تسلیم  شود و طلب کمک داشته باشد ،به آن فرد کمک می شود،ولی اگر فرد نخواهد ومثل سابق به کارخودش ادامه دهد،اول به آن فرد مهلت داده می شود،اگردرست نشد باید انرژی صرف کسی شود که کمک می خواهد وشایسته است.ودرآخراینکه اگر چیزی را واقعا از ته دل تلاش کنی به آن هدف خواهی رسید.
ویرایش همسفر زهرا لژیون سوم 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: خلاصه سی دی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 06:44 ب.ظ
خدا قوت عالی بود
همسفر انسیه چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 06:29 ب.ظ
خداقوت بسیار عالی
زهرا لژیون سوم چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399 11:28 ق.ظ
سلام به ساراوسمیرای عزیز بسیار عالی بود خداقوت
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic